Satya 1998 Hint Filmi Film İncelemesi

Satya 1998 Hint Filmi Film İncelemesi 05 Aralık 2016

Sizler için 1998 yılında yayınlanan Satya adlı Hint filminin kısa bir incelemesini yaptık. Filmin internette Türkçe olarak hiçbir içeriği bulunmadığı için sitemizde sizler için paylaşamıyoruz. Buraya gelerek incelemeyi okuyunuz.

Satya filmi izle eylemini gerçekleştirince bir insanın hayatta kalmak için nasıl mücadeleler verdiğine şahit olacaksınız. Bu harika film, Satya ismindeki bir gencin başına gelen olayları anlatıyor. Filmde konular şu şekilde geçmektedir. Satya bulunduğu şehirde iş bulamadığından dolayı, göç eder. Mumbai şehrine gelen genç adam, orada kendine bir iş aramaya ve kalacak yer bulmaya çalışır. Sonrasında ise yapmamış olduğu şeylerden ötürü hüküm giyer. Genç adamın başına gelen bu dramatik olaylar, acı ile sonlanır. Girdiği hapiste tanımış olduğu adamlar, genç adamın üstüne geleceklerdir. Sonunda onları da kendilerine dahil edecek ve yer altı dünyasının içine sokacaklardır. Artık genç adam, yer altı dünyasında büyük bir statüde bulunmaya başlamıştır.

Akfilmizle.com adresi sizler için en kaliteli yerli ve yabancı filmleri bir araya topluyor. Bu gün Satya isimli 1998 yılında çıkan Hnit filminin sizler için özeti niteliğindeki açıklamasını paylaşıyoruz. Filmide paylaşmak isterdik fakat filmin tüm partları orjinal dilinde olduğu için paylaşamadık. En kısa sürede sizler için filmin Türkçe Altyazılısını da eklemeye çalışacağız. Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. İzlemek istediğiniz diğer Hint filmleri için sitemizin Hint Filmleri kategorisini kontrol edebilirsiniz. İyi seyirler.
 • Beğen
  0
  BENZER HABERLER
 • Maqbool Hint Filmi İncelemesi06 Kasım 2016
  Maqbool filminin incelemesini sizler için yaptık. İmdb 'den çok yüksek bir puan alan bu hi...
 • Roja 1992 Hint Filmi İncelemesi03 Aralık 2016
  Herkese merhaba. Buradan Roja adlı Hint filmini incelemesini bulabilirsiniz. Bir nevi film...
 • 2016'nın en gözde 11 Hint filmi22 Temmuz 2016
  2016, ilginç bir şekilde Bollywood'un dünyaya yayılma senesi oldu. Birçok Hint filmiyle da...
 • Pink Film İncelemesi22 Kasım 2016
  2016 yılında çıkan Pink Filminin incelemesi ile sizlerleyiz. Film tüm dünyada çok büyük ya...
 • Birkaç 2017 Film İncelemesi28 Ekim 2016
  Sitemizde bulunan 2017 filmlerinden birkaçının tanıtımını sizler için yapacağız. İlk aydak...
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Reklamı Gizle[x]