Roja 1992 Hint Filmi İncelemesi

Roja 1992 Hint Filmi İncelemesi 03 Aralık 2016

Herkese merhaba. Buradan Roja adlı Hint filmini incelemesini bulabilirsiniz. Bir nevi filmin açıklaması, özeti diyebiliriz. Film 1922 yılına aittir ve imdb den 8 üzeri puan almıştır.

Roja filmi evlenmek üzere olan iki gencin dramını ele alan bir filmdir. Filmde olaylar sırasıyla şu şekilde gerçekleşmektedir. Birbirlerini deli gibi seven iki genç, evlilik kararı almışlardır. Tamil ve Roja isimlerinde olan bu iki gencin başından bela eksik olmayacaktır. Düğün arifesinde kızı kaçırma kararı alan militanlar, bunun için bir plan yaparlar. Sonuç olarak kızı Keşmir’e kaçırırlar ve orada başka bir kişi ile evlendirmeye çalışırlar. Tamil bunu duyar duymaz direk oraya gidecek ve olaylara müdahale etmek isteyecektir. Fakat bu güçler üstesinden gelemeyeceği güçler olduğundan dolayı işi oldukça zor olacaktır. Bu nedenle onun da bir plan yaparak bu eylemi gerçekleştirmesinde fayda olacaktır.

Sitemize hoşgeldiniz. Roja adlı Hint filmini siz izleyicilerimiz ile paylaşmak isterdik, fakat filmin tüm partları orjinal dilinde olduğu için ve Türkçeye çevrilmediği için sizlerle paylaşamıyoruz. Yabancı dil paylaşım yapmayıda istemiyoruz. Çünki kimsenin anlamayacağı Hint dilinde paylaşım yapmak birazda sizleri kandırmak gibi birşey olacak. Bu sebeplerden dolayı filmi şimdilik paylaşamadık, fakat en kısa sürede eğer film Türkçeye çevrilirse sizlerle paylaşacağız. Akfilmizle.com adresini sürekli takip ediniz. İyi günler.
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Reklamı Gizle[x]