Pink Film İncelemesi

Pink Film İncelemesi 22 Kasım 2016

2016 yılında çıkan Pink Filminin incelemesi ile sizlerleyiz. Film tüm dünyada çok büyük yankı uyandırdı ve birçok dile çevrildi. Fakat şu anda Türkçe çeviri bulunmamaktadır. Bu sebeple sizlere video paylaşamıyoruz, sadece filmin kısa bir özetini buradan paylaşıyoruz.

Pink 2016 filmi, üç genç kadının başına gelen talihsiz bir olayı anlatmaktadır. Üç genç kadın aynı zamanda üç arkadaş, yaşlarının vermiş olduğu cahillikle birlikte çeşitli işlere atılırlar. Devlet tarafından yasaklanmış işleri yaptıklarından dolayı, başlarına bir takım şeyler gelmiştir. Sonrasında ise devlet tarafından bir yaptırıma tabii tutulmuşlardır. Suçlu sayılan bu üç genç kızın davasında onlara yardım edecek olan kişi emekli bir avukattır. Ancak bilgi birikimi fazla olan bu avukat, onların çıkması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Avukat onların suçlarının haklanması için delil araştırması yapar. Sonuç olarak da mahkemece delillerin yetersiz kalmasından ötürü, kızlar suçlarından haklanır ve serbest kalırlar ancak avukata bir teşekkür borçları vardır.  Filmin devamını hep beraber yakında Akfilmizle.com adresinde göreceğiz.

Sizler için filmin videosunu paylaşmak isterdik fakat şu anda Türkçe dubaj veya Altyazı olmadığı için paylaşamıyoruz. Diğer siteler gibi takipçilerimizi de kandırmak istemediğimiz için şimdilik filmin incelemesini sizlerle paylaşabiliyoruz. En yakın sürede ise filmi full olarak sizlere paylaşmayı düşünüyoruz. Bildiğiniz üzere Akfilmizle.com adresi tüm filmlerin 1 numaralı adresi olma yolundadır. Hepinizin desteklerini bekliyoruz.
  • Beğen
    1
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Reklamı Gizle[x]