Maqbool Hint Filmi İncelemesi

Maqbool Hint Filmi İncelemesi 06 Kasım 2016

Maqbool filminin incelemesini sizler için yaptık. İmdb 'den çok yüksek bir puan alan bu hint filmini sizler için kısa sürede yayınlamayı düşünüyoruz. Sitemizi takipte kalın ve sık sık ziyaret edin. Teşekkürler.

Maqbool filmi bir yer altı dünyasına ait kişinin çekmiş olduğu film olarak yorumlanmaktadır. Yer altı dünyasının ünlü isimlerinden bir tanesi olan “Duncan” ailesi, etrafa korku saçmaya devam etmektedir. Bu ailenin yakın çevresinde bulunanların ise işlerinin oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz. Bu ailenin ticari faaliyetlerini yürütmekte olduğu birimleri, polis takibe almış ve peşine düşmüştür. Sonrasında ise ortaya garip garip kızların çıktığını söyleyebiliriz. Kadınlara olan düşkünlüğüyle bilinen Duncan ailesinin başına polisler kadınlar aracılığıyla sokulmayı deneyecektir. Kadınlar, onlara bir takım istihbaratlar sağlayacak ve onların sayesinde rahat bir şekilde bu işin üstesinden gelebileceklerdir. Abajinin metresinin de bu konuya dahil olduğunu ve polisle iş birliği yaptığını söyleyebiliriz.

Sizşer için Maqbool isimli Hint filmini inceledik ve bir özet çıkardık. Fakat bu filmi siz değerli izleyicilerimiz ile paylaşamıyoruz. Bunun sebebi ise malesef ki filmin Türkçe Dublaj veya Altyazılısının internette bulunmaması. Belki film ingilizce olsa sizler için yayınlayabilirdik fakat Hintçe olduğu için ve kimsenin bu dili anlamayacağı için paylaşamıyoruz. En kısa sürede film dublajlandığı zaman sizler için paylaşacağız. Akfilmizle.com bir filmi daha sizler için inceledi. Okuduğunuz için teşekkürler. Diğer filmlerimizi de inceleyiniz.
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Reklamı Gizle[x]