Birkaç 2017 Film İncelemesi

Birkaç 2017 Film İncelemesi 28 Ekim 2016

Sitemizde bulunan 2017 filmlerinden birkaçının tanıtımını sizler için yapacağız. İlk aydaki en kaliteli filmleri seçmeye çalıştık. Bu filmleride elimizden geldiğince, sizler için tanıtmaya çalıştık.

2017 nin ilk ayı vizyona girecek olan world war z 2 filmini sitemiz çıkış tarihinden hemen sonra sizler için yayınlayacaktır. Bu filmi izlemeniz için tek yapmanız gereken. Akfilmizle.com adresine gelmek ve film çıkış tarihinden hemen sonra yerinizi almak. Filmin konusu ise dünyayı saran bir virüs herkesi öldürmektedir. Fakat bu ölüm çok farklıdır. Ölen herkes tekrar canlanıp zombi olmaktadır. Fakat bu zombilerin diğerlerinden bir farkı vardır. Filmdeki zombiler çok hızlı koşmaktadır ve bu sebeple dünya çok büyük bir hızla kıyamete doğru sürüklenmektedir. Bakalım World War Z 2 filminde neler olacak. Karakterlerimiz dünyayı bu virüsten temizlemenin yolunu bulabilecek mi ?

2017 de vizyona girecek kaliteli bir Türk filmi de bizleri bekliyor olacak. Akfilmizle.com adresinden Çalgı Çengi İkimiz adındaki diziyi hepiniz izleyebileceksiniz diyerek lafa başlayalım. Anladığınız gibi Çalgı Çengi 2 olarakta bilinen film, Murat Cimcir ve Ahmet Kural 'ın başrollerinde oynadığı film hepinizi çok güldürecek. Bu ikilinin son yıllarda yaptığı filmlerin hepsi o kadar kaliteli ki, artık tüm komedi filmi izleyicileri bu ikiliyi çok yakından takip etmektedir. Tüm filmlerine büyük talep vardır ve neredeyse her filmleri de gişe rekoru kırmaktadır.

Akfilmizle.com adresimizden bu yazımızı sizler için paylaşmak istedik. Mutlaka sizlerde bu filmler hakkındaki yorumlarınızı sitemizden gönderiniz. Hepinize iyi film izlemeler. İyi seyirler.
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Reklamı Gizle[x]